Állásajánlataink

Légy profi csapatunk része, tanulj és fejlődj, hogy a legjobb lehess a szakmádban!

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

- A cégek működéséhez szükséges informatikai háttér stabilitásának biztosítása, működtetés, karbantartás (helyszíni, budapesti telephelyekre kiszállások)
- Számítógépek telepítése, időszakos ellenőrzése
- Hálózatok üzemeltetése, karbantartása
- Munkaállomások bevezetése, karbantartása
- Informatikai hibák bejelentések fogadása, hibák kezelése, rövid időn belül megoldása
- Hibák rögzítése rendszerünkbe, az elvégzett munkák folyamatos dokumentálása
- Folyamatos kapcsolattartás ügyfelekkel
- Dokumentációk, nyilvántartások pontos vezetése
- Hardveres, szoftveres, hálózati hibák javítása, megoldása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- Középfokú informatikai végzettség
- Hardware elemek és Windows operációs rendszerek általános ismerete
- Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 rendszerek ismerete
- Szerver-Kliens, rendszerek, szoftverek és hálózati architektúrák ismerete
- Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, udvarias, barátságos
- Kulturált, ápolt megjelenés
- Precíz, pontos, önálló munkavégzés
- Angol nyelvű szakmai dokumentációk megértése
- B kategóriás jogosítvány, minimum 1 év vezetési tapasztalat!

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- Linux alapú szerverüzemeltetési ismeretek (Debian, Ubuntu)
- HTML / PHP / Mysql nyelvek ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:
- Versenyképes és pontos fizetés
- Komoly szakmai fejlődési lehetőség
- Stabil cégháttér
- Fiatalos, magasan képzett, jó hangulatú csapat
- Megfelelő bizonyítás után előrelépési lehetőség
- Korrekt munkavégzés megbecsülése

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
- IT üzemeltetés, Telekommunikáció
- Rendszergazda
- Rendszerüzemeltető, Karbantartó
- Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
1-3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
Angol

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1158 Budapest, Késmárk u. 7/B.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:
2016. 07. 13.

AZ ÁLLÁS KEZDÉSÉNEK VÁRHATÓ IDŐPONTJA:

Küld el Önéletrajzod a hr@swnet.hu címre, hogy mielőbb a legjobbakkal és a legjobb munkahelyen dolgozhass!